مظلوم ترین فرد عالم
امام زمان (عج) :من مظلوم ترین فرد عالم هستم .

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

صفحات وبلاگ

آرشیو مقالات
قطعات ادبی
اشعار
احادیث

دوستان منPowered By
mahdiblog.COM
گالری تصاویر

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

دریافت کدسایت شیعه ها


-->

بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم

حماسه 9 دی

فتنه های آخرالزمان

در پیام رهبر معظم انقلاب به کنگره حج 1430

 یک سلام بعد از بیش از یک ماه که به خاطر مسائلی نتونستم مطلب جدیدی بگذارم با مطلبی بسیار زیبا از پیام رهبرمون به کنگره حج در خدمتتون هستم امیدوارم بهره لازم رو ببرید . 

شب جمعه است و بهترین زمان برای دعای فرج ... شاید این جمعه بیاید شاید...

مارو هم از دعای خیرتون بی نصیب نگذارید .اللهم عجل لولیک الفرج...

مقدمات ظهور حضرت مهدی عج با بروز فتنه ای فراگیر در شام که در روایات به "فتنه فلسطین" معروف است و ابتدا با استعمار کشورهای اسلامی و اشغال فلسطین  شروع می شود، فراهم می گردد. در این فتنه است که اوضاع شام (سوریه فلسطین اردن و لبنان و عراق امروزی) آشفته می شود. راه حلی برای این فتنه های وجود ندارد جز ظهور مهدی موعود عج. فتنه هایی که پیامبر ص نسبت به آن هشدار داده است و مردم را از دسیسه های بعد از آن بر حذر داشته است.

رسول اکرم ص:

«زمانى كه فتنه فلسطين رخ دهد، وضع شام همچون بر هم خوردن آب در مشك آشفته مى شود...» (ابن حماد ص 63.)

«آن فتنه و آشوب ، شام را احاطه كرده و عراق را مى پوشاند، و جزيره را درهم مى كوبد.» (ابن حماد ص 7.)

«در آن هنگام گروهى از شرق و غرب آمده و بر امت من فرمانروائى مى كنند.»

لذاست که مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) در پیام امروز خود به کنگره حج از فتنه هایی گفتند که مسلمانان را در بوته امتحان قرار می دهد.

ایشان از فتنه های خارجی سخن گفتند :

... به ادامه مطلب بروید ...

امروزه آشكارا مى‏بينيم كه دست بدخواهان دنياى اسلام، بيش از گذشته در كار تفرقه‏افكنى ميان مسلمانان است. و اين در حالى است كه امت اسلامى امروزه بيش از گذشته به انسجام و همدلى نيازمند است. امروز پنجه‏ى خونين دشمنان در جاى جاىِ سرزمينهاى اسلامى بطور نمايان در كار فاجعه‏آفرينى است؛ فلسطين در سيطره‏ى خباثت صهيونيستها در رنج و محنت روزافزون است؛ مسجد الاقصى در معرض خطر جدى است؛ مردم مظلوم غزه پس از آن نسل كشى بى‏سابقه همچنان در سخت‏ترين شرائط به سر مى‏برند؛ افغانستان در زير چكمه‏ى اشغالگران، هر روز دچار مصيبتى تازه است؛ ناامنى در عراق، آرامش و راحت را از مردم سلب كرده است؛ برادركشى در يمن داغى تازه بر دل امت اسلامى نهاده است.

مسلمانان سراسر جهان بينديشند كه فتنه‏ها و جنگها، انفجارها و ترورها و كشتارهاى كور كه در سالهاى اخير در عراق و افغانستان و پاكستان به راه افتاده است، چگونه و كجا تدبير و طراحى مى‏شود؟ چرا تا پيش از ورود تحكّم‏آميز و مالكانه‏ى ارتشهاى غربى به سركردگى آمريكا به اين منطقه، ملتها شاهد اين همه مصيبت و محنت نبودند؟ اشغالگران از سوئى نهضتهاى مقاومت مردمى در فلسطين و لبنان و ديگر نقاط را تروريست مينامند و از سوئى تروريسم وحشى فرقه‏ئى و قومى را ميان ملتهاى اين منطقه سازماندهى و رهبرى ميكنند. منطقه‏ى خاورميانه و شمال آفريقا در دورانى طولانى و بيش از يك قرن، به دست دولتهاى غربى انگليس و فرانسه و ديگران و سپس به دست امريكا استثمار و اشغال و تحقير شدند؛ منابع طبيعى آنان غارت و روحيه‏ى آزادگى در آنان سركوب شد و ملتهاى آنان گروگان طمع‏ورزى بيگانگانِ متجاوز شدند، و پس از آن كه بيدارى اسلامى و نهضتهاى مقاومت ملتها، ادامه‏ى آن وضع را براى ستمگران بين‏المللى ناممكن ساخت و مسأله‏ى شهادت و عروج الى‏اللَّه و فى‏سبيل‏اللَّه همچون عاملى بى‏بديل در صحنه‏ى جهاد اسلامى بار ديگر ظاهر شد، متجاوزانِ منفعل به شيوه‏هاى مزوّرانه روى آوردند و استعمار جديد را جايگزين روش گذشته كردند. ولى امروز ديو چند چهره‏ى استعمار، همه‏ى توانائيهاى خود را براى به زانو در آوردن اسلام به عرصه آورده است؛ از نيروى نظامى و مشت آهنين و اشغال صريح تا زنجيره‏ى اهريمنى تبليغات و به كارگيرى هزاران سامانه‏ى دروغ پراكنى و شايعه‏سازى، و از سازماندهى دستجات ترور و آدمكشى بيرحمانه تا گسترش دادن ابزارهاى فساد اخلاقى و تكثير و ترويج مواد مخدّر و تخريب عزم و روحيه و اخلاق جوانان، و از تهاجم همه جانبه‏ى سياسى به مراكز مقاومت تا برانگيختن نخوتهاى قومى و تعصبهاى فرقه‏ئى و ايجاد دشمنى ميان برادران.

 

فتنه هایی که امت از آن رها نخواهد شد مگر به دست حضرت مهدی (عج).

فتنه هایی که ایشان ذکر کردند بر اساس روایات، آخرین فتنه ای است که امت اسلامی پیش از ظهور آن را درک کرده است و با ظهور پایان خواهد یافت.

 

پیامبر ص:

... تا آنكه مردى از خاندان من ظهور نمايد.» (ابن حماد ص 10.)

 

ایشان راه حل مقدماتی این مشکل را وحدت مسلمانان دانستند که به تبع آن آمادگی همگانی برای پیروزی نهایی میسر خواهد شد.

 

" اگر ميان ملتهاى مسلمان و ميان فرقه‏هاى اسلامى و اقوام مسلمان با يكديگر، محبت و حسن‏ظن و همدلى، جاى بدگمانى و بدبينى را كه خواسته‏ى دشمنان است بگيرد، بخش اعظم توطئه و تدبير بدخواهان را خنثى خواهد كرد ... مسلمانان با همكارى و تكيه بر مبانى مشتركى كه قرآن و سنت بدان ناطق است قدرت خواهند يافت كه در برابر اين اهريمن چندچهره بايستند و آن را مغلوب اراده و ايمان خود سازند. ايران اسلامى با پيروى از درسهاى امام خمينى كبير، نمونه‏ى بارز اين مقاومتِ موفق است. آنان در ايران اسلامى شكست خورده‏اند. سى‏سال ترفند و توطئه و دشمنى از كودتا و جنگ تحميلى هشت ساله، تا تحريم و مصادره‏ى اموال، و از جنگ روانى و تبليغاتى و صف‏بندى رسانه‏ئى تا تلاش براى جلوگيرى از رشد علمى و دستيابى به دانش‏هاى نوين و از جمله دانش هسته‏ئى ...

 

و از فتنه های داخلی سخن گفتند:

"... و حتى تحريك و دخالت آشكار در ماجراى پرشكوه و پرمعناى انتخابات اخير، همه و همه به صحنه‏هائى از شكست و انفعال و سرگردانى دشمن تبديل شد و آيه‏ى: انّ كيدالشيطان كان ضعيفاً در برابر چشم ايرانيان بار ديگر مجسّم گشت."

در هر نقطه‏ى ديگر نيز كه مقاومتِ برخاسته از عزم و ايمان، مردم را به مصاف مستكبران پرمدعا كشانيد، پيروزى نصيب مؤمنان و شكست و رسوائى سرنوشت حتمى ستمگران شد.

 

و نوید پیروزی نهایی را دادند:

 

" فتح‏نمايان 33 روزه در لبنان و جهاد سرافراز و پيروز غزه در سه سال اخير، شاهد زنده‏ى اين حقيقت است."

 

و توصیه های آخر:

 

توصيه‏ى مؤكد اينجانب به عموم حاجيان سعادتمند و بخصوص به علماء و خطباء كشورهاى اسلامى كه در اين ميعاد الهى حضور يافته‏اند و به خطباء جمعه‏ى حرمين شريفين، آن است كه با فهم درست مسأله، وظيفه‏ى امروزى و فورى خود را باز شناسند. با همه‏ى توان، توطئه‏ى دشمنان اسلام را براى مستمعان خود باز گويند و مردم را به الفت و اتحاد فرا خوانند. از هر آنچه به سوءظن مسلمانان به يكديگر مى‏انجامد، به جِدّ بپرهيزند و هرچه انگيزه و فرياد دارند بر سر مستكبران و دشمنان امت اسلامى و رأس فتنه‏ها يعنى صهيونيسم و امريكا فرو ريزند. و برائت از مشركين را در قول و عمل به ظهور رسانند.

 

امید است که با پیام های نوید بخش رهبری و خبر نزدیک بودن پیروزی نهایی بیش از پیش متوجه حوادث و پیشامدهای اطراف خود و جهان بوده، دیگران را نیز آگاه نماییم.

با تشکر

صفر حبیبی مشکینی
                                                                                     آخرالزمان


نوشته شده در تاريخ پنج شنبه نهم دی 89 توسط منتظر فرج
درباره وبلاگ

این وبلاگ به مسائلی پیرامون امام زمان (عج) ، دشمنان ایشان ، دجال شناسی ، شناخت فراماسونری و...می پردازد . امید است مورد قبول مولایمان مهدی صاحب الزمان(عج) ارواحنا له الفداه قرار گیرد.
اللهم عجل لولیک الفرج...